Najczęściej zadawane pytania

Co otrzymam w podanej cenie KURSU?
Każdy uczestnik kursu otrzymuje od nas:
– materiały szkoleniowe
– elektroniczny certyfikat z indywidualnym numerem nadania (na dokumentach nie ma informacji, że kurs odbył się online). Certyfikat jest do samodzielnego wydruku.

Gdzie znajdę swoje kursy po zakupie?
Wszystkie kursy są na platformie szkoleniowej w formie online, a wszystkie informacje otrzymasz mailem po zakupie. Zakładka MOJE KONTO- MOJE KURSY – KURS NA KTÓRY ZAPISANO SIĘ – WYBRANY KURS – OPCJA DOŁĄCZ LUB ZAPISZ SIĘ
Należy być zalogowanym aby przeglądać materiały szkoleniowe i kurs. 

Ile procent zalicza egzamin?
60% zalicza egzamin. Na egzaminie jest maksymalnie 10 pytań. Pytania są zamknięte (prawda- fałsz, jednokrotnego wyboru, wielokrotnego wyboru). Do egzaminu można podchodzić nieograniczoną liczbę razy. Kurs i materiały szkoleniowe wygasają w ciągu 365 dni. W tym czasie należy ukończyć kurs i zdać egzamin.

Gdzie odbywają się szkolenia i jakie materiały otrzymam?
Szkolenia odbywają się całkowicie on-line na naszej platformie szkoleniowej. Nasze kursy to praca z tekstem. Kursy nie zawierają filmów, nie prowadzimy webinarów, zajęć przez kamerki czy kursów korespondencyjnych. Platforma szkoleniowa znajduję się na stronie www.meganauka.pl.

Kiedy otrzymam dostęp do platformy szkoleniowej i do materiałów online?
Dostęp przyznawany jest automatycznie przy płatności przez przelewy24 lub w ciągu 12 godzin od zaksięgowanej wpłaty na konto.

Czy na dokumentach jest informacja, że kurs odbył się on-line?
Na dokumentach nie umieszczamy takich informacji. Dokumenty wyglądają tak samo jak w przypadku kursów stacjonarnych.

Czy kursy są z materiałami szkoleniowymi?
Kursy są z materiałami szkoleniowymi. Program szkolenia jest podany na każdej stronie kursu.

Czy jest możliwa wysyłka dokumentów?
Nie wysyłamy dokumentów. Kursy są z elektronicznym certyfikatem po ukończeniu kursu.

Czy mogę prosić o przesłanie materiałów szkoleniowych na maila?
Nie przesyłamy materiałów szkoleniowych na maila. Posiadamy własną platformę szkoleniową i na niej są wszystkie materiały szkoleniowe. Można samodzielnie je z platformy skopiować na własne potrzeby.

Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?
Kurs składa się z lekcji. Opanowanie każdej z nich jest zależne od determinacji, dyspozycyjności oraz dotychczasowej wiedzy kursanta. Osoby posiadające już wiedzę i doświadczenie, sprawniej poradzą sobie z przygotowanym materiałem. Kursanci mogą ukończyć szkolenie w ciągu kilku godzin, jednak średni czas trwania kursu wynosi tyle ile podany jest przy każdym kursie. Do ilości godzin jest też wliczona metodyka pracy, którą kursant powinien odbyć we własnym zakresie. Czas pracy, ukończenia kursu zaliczenie egzaminu organizuje się samodzielnie, wedle indywidualnych potrzeb i dyspozycyjności czasowej. Każdy inaczej przyswaja materiały szkoleniowe.
Kurs i materiały szkoleniowe wygasają w ciągu 365 dni. W tym czasie należy ukończyć kurs i zdać egzamin.

Jakie uprawnienia otrzymam po zakupie kursu? Czy to jest legalne?
Kursy odbywają się według obowiązującego prawa, a wszystkie nasze kursy należą do kwalifikacji rynkowych. Oznacza to, że są to kursy do kwalifikacji które według prawa nie są zawodami. Sprawdź samodzielnie na stronie ZRK co jest kwalifikacją rynkową – https://rejestr.kwalifikacje.gov.pl/
INFORMUJEMY, że np. INSTRUKTOR według prawa nie jest ZAWODEM. 
Jesteśmy firmą szkoleniową, a nie szkołą lub placówką szkoleniową i nie nadajemy uprawień zawodowych lub uprawnień z kwalifikacjami uregulowanymi prawnie na podstawie innych przepisów prawa (szkoły zawodowe, wyższe, studia podyplomowe, kursy nauczycielskie, kursy kształcenia zawodowego).

Co to jest kurs i jakie kursy sprzedajemy?
Kurs jest cyklem zajęć edukacyjnych, służących zdobyciu wiedzy i umiejętności  w określonym zakresie. Uczestnictwo w naszych kursach ma na celu zaspokojenie własnej ciekawości, osobistych aspiracji lub aby podjąć pracę nie wymagającą uprawnień tylko przeszkolenia. Ukończenie naszych kursów według przepisów w prawie polskim nie daje uprawień zawodowych i nie jest to wykształcenie według systemu nauczania. W czasie kursów są wykorzystywane różne formy kształcenia np. na odległość, praca z tekstami (instrukcje, podręczniki, encyklopedie), ćwiczenia praktyczne (np. laboratoria, warsztaty, pracownie projektowe).